KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7832162
nr 783 2162
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Blandteknik, Jan Stenvinkel (1933-1989), signerad, bladets mått: 56x78
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 17:14:48
15/10 16:27:18
550 kr
15/10 17:09:02
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel